Technologie

Tisk
PDF

V  Maurice Ward Manufacturing je základní strategií být vždy napřed v technoligii.

Mimo konvenční vstřikování plastů na široké škále lisů (65-1750 t) (seznam ke stažení), máme k dispozici technologii lisování s dusíkem, RHCM (Rapid Heat Cycling Moulding) – tj. lisování za pomoci páry, kdy se před vstříknutím materiálu ohřeje forma na 150° C a po jeho ukončení se prudce ochladí studenou vodou. Tímto procesem lze docílit povrchu bez spojů s perfektním leskem výrobku, bez potřeby dalších úprav. Není potřeba dalších úprav výrobku, jako je např. lakování.

Automatizovaná lakovací linka – s naší robotickou lakovací linkou je možné lakovat výrobky ve vysoké kvalitě a velmi konzistentně. Robotické lakování je přesné a lze dosáhnout  dlouhodobě vynikajících výsledků. Stabilní míchání barvy zajišťuje 2K automatizovaný mísící systém. Lakovna je klimatizovaná s filtračním systémem proti prachu a nečistotám.

Laserový potisk – s našimi laserovými tiskárnami je možné tisknout na plastové díly s vysokou přesností a stálostí potisku. Naší specializací je laserový potisk počítačových klávesnic, ale samozřejmě máme i zkušenosti z jiných oblastí laserového potisku.

Tamponový potisk – máme vynikající vztahy s nejlepšími dodavateli v oblasti tamponového potisku, což znamená, že dokážeme rychle sehnat  poziční přípravky a inkoust. Jsme rychlí, flexibilní a přesní v dodávkách potisknutých dílů.

Montáž – díky našim nízkým nákladům jsme i v této oblasti schopni poskytnout našim zákazníkům nejlepší služby. Spolu s bohatými zkušenostmi s montážemi různých typů výrobků to znamená, že jsme ideálním řešením i pro zákazníky se složitějšími díly. Zvládneme malé série i velké objemy. Využíváme profesionální plánovací software ULMS.

Banner