Profil společnosti

Tisk
PDF

Maurice Ward Manufacturing je součástí Maurice Ward Group. 
Divize Manufacturing je zaměřena na vstřikování plastů, lakování (robotické i manuální), laserový a tamponový potisk, montáž a výrobu nástrojů. Jsme schopni zajistit jakýkoliv lisovaný výrobek z plastu od designové fáze až po masovou výrobu.

Výsledkem významných investic firmy Maurice Ward Manufacturing do nových technologií v posledních letech je zejména schopnost dosáhnout vysokého lesku výrobků přímo lisováním - bez potřeby leštění nebo lakování. Tento proces se nazývá RHCM (Rapid Heat Cycle Moulding) – tj. lisování za pomoci páry, kdy se před vstříknutím materiálu ohřeje forma na 150° C a po jeho ukončení se prudce ochladí studenou vodou. S našimi špičkovými elektrickými lisy dosahujeme  velmi konzistentních a přesných výsledků.  Z lakovací linky je možno lakovat plastové výrobky lakovacím robotem, což v současné době využívají zákazníci jak z elektro, tak z automobilového průmyslu. Dalšími poskytovanými službami jsou dokončovací montáž, laserový a tamponový potisk, montáž v čistých prostorách a skladování.

Tato schopnost a vůle investovat je jednou z předností firmy Maurice Ward Manufacturing. Spolu s rychlým rozhodováním a schvalováním  to znamená, že jsme připraveni a ochotni kdykoliv podpořit nebo investovat dle požadavku zákazníka. Toto může zahrnovat řízení výroby nástrojů, až po větší projekty jako je postavení nového závodu blíž k zákazníkovi. Máme pozitivní reference od našich zákazníků o dodavatelských kvalitách a řadíme se k nejvýznamějším výrobcům ve svém oboru.

Jako součást  Maurice Ward Group může divize Manufacturing využívat služeb své mateřské společnosti. Svým zákazníkům může tedy nabídnout skladovací  a přepravní služby za výhodné ceny jako balíček komplexních služeb.

Naši zaměstnanci jsou všestranní profesionálové, kteří jsou schopni rychle, zodpovědně a velmi profesionálně zvládnout přidělené úkoly. Obtížné úkoly považujeme za výzvy a rádi posouváme hranice svých schopností.

Naše  nynější rozpětí tonáže lisovacích strojů (seznam ke stažení) je od 65 t do 1750 t. Při výrobě používáme široké spektrum materiálů od polyolefinů, přes nylony až po acetaly a polymery.

Banner