Strategie

Tisk
PDF

Společnost Maurice Ward Manufacturing má předpoklady a zdroje být klíčovým partnerem pro Váš projekt. S naším komplexním řešením od výroby nástroje, přes vlastní výrobu dílů až po skladování a dopravu nabízíme bezkonkurenční služby.

Tak, jako jsme schopni zajistit prostředky na velké projekty, nebráníme se ani zakázkám malým. Jakýkoliv projekt u nás dostane plnou podporu, kterou vyžaduje, samozřejmě se zaměřením na detaily. Je to právě zaměření na detaily, které nás na trhu odlišuje od konkurence.

Jelikož jsme profitabilní společnost bez dluhů, umíme být flexibilní a reagovat na požadavky zákazníků. Můžeme velmi rychle zvyšovat kapacity a pořizovat nové technologie. Například v posledních letech jsme úspěšně investovali do technologie RHCM a modernizace lakovací linky. Náš tým je zkušený v zavádění nových projektů a nových technologií výroby. Máme zkušenosti s rozvojem nových závodů v místech poblíž zákazníka, kde jsou velké nároky na množství a dodání produktů. Za podpory týmu ze závodu v Mostě můžeme kdekoliv a rychle vybudovat nový provoz.

Veškeré naše budovy a vybavení zároveň vlastníme, což drží naši cenovou hladinu velmi nízko.

Banner